1 / 10
Спална соба, регал, кревет, комода, претсобје
1 €
11.10.2021 10:33

Битола / Битола

Се продава многу зачуван мебел:
- Комплет спална соба со лежај, плакари и комода со огледало: 17000 ден (може и поединечно: лежај 6000 ден, плакари 9000 ден, комода 2000 ден)
- Комплет регал 9000 ден
- Претсобје 6000 ден
- Дел од регал со стаклени врати и полица за ТВ - 4000 ден
- Кревет со механизам за спуштање 5000 ден

тел. 078 269 429

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
078373929
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам