1 / 11
Stara kukja so dvorno mesto od 402m2 vo Tetovo
140.000 €
24.08.2022 11:39

Тетово / Тетово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

402 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Se prodava stara kukja so dvorno mesto vo blizina na osnovnoto učilište Goce Delčev vo Tetovo.

Zemjišteto pod zgrada ima površina od 113m2, dvornoto mesto ima površina od 402m2 odnosno celata parcela ima vkupna površina od 515m2.

Mestoto e oddalečeno od centarot na gradot 500 metri.
Cena: 140.000 evra so moznost za dogovor.
Za povekje informacii, obratete se na:
Filip 077641410
Stefani 071345955
Šifra: 0113221

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo Tetovo na ulica Boro Vulikj ⁣

115000 €

Kukja od 405m2 vo Tetovo

250000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам