1 / 8
AUDI A6
999 €
26.09.2022 07:42

Штип / Штип

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

DELOVI ZA AUDI A6 S line Quatro 99god ful oprema klima koza ksenon fabricki, navigacija kuka moze i na DELOVI i zamena za BG vozilo ili motor
Info na tel
***** 078 422 878 ******

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

KOCUBA KOMPANI
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам