1 / 1
KOMODA
6.000 МКД
Цената е фиксна
01.10.2022 12:32

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Komodata e nova voopsto ne koristena.
Dimenzii s 210 v 32 d 40

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070650266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам