чување на старо лице
1 €
07.05.2022 11:11

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Останато

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

барам зенска особа за чување на старо лице
Цена по додговор

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
070261754
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам