1 / 6
VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION 2010 - REGISTRIRAN -
По Договор
7.200 €
01.07.2022 19:48

Охрид / Охрид

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Volkswagen Golf 6 1.6 TDI 105 ks 2010 godina vo besprekorna sostojba, so pominati 158400km. Napraven kompleten golem servis,.......
- FULL OPREMA -

TEMPOMAT
KLIMATRONIK
START STOP
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

------
Потврден огласувач
070752830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам