1 / 1
Се продава Детска Количка
2.000 МКД
Цената не е фиксна
24.02.2023 11:43

Карпош / Скопје

Се продава Детска Количка во одлична состојба.Има и додаток корпа за новороденче.Нова е платена 18.000ден

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070483659
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам