1 / 11
MONTAŽNO BEBEŠKO KREVETČE EFTINO!!!
1 МКД
20.06.2022 07:43

Битола / Битола

KREVETČE NA RASKLOPUVANJE ZA PATUVANJE SO DIMENZIJA 0,60 SM NA 1,20 SM,SO DUŠEČE,POKRIVAČE I PERNIČE.KREVETČETO MOŽE DA SE KORISTI I K8AKO MESTO ZA IGRANJE.MREŽSTA OD EDNATA STANA E MALKU OŠTETENA NO MOŽE DA SE STAVI NOVA MREŽA (PARČE OD CCA1 METRO). TEL.078 224 053

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
070304482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам