1 / 2
Niva do regionalen pat Tetovo,S.Neprosteno
29 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2022 13:00

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

6770 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Kontakt tel. 070371876

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
072264705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам