1 / 12
НОВИ АПАРТМАНИ ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ
35 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 16:50

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1,5

Квадратура:

20 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Булевар Туристичка

Издаваме нови и удобни апартмани каде што ќе поминете пријатни и незаборавни моменти во најпознатиот туристички град во Македонија - Охрид.
Tote Apartments ви нудат се што ви е потребно за релаксиран одмор.
Во непосредна близина на зградата во која се нашите два апартмани има супермаркети, пекара, зелено пазарче, ресторани, кафе барови, банки, полициска станица, такси централа, брза помош, автобуска постојка од каде се поаѓа за плажите на охридското крајбрежје.
Апартманите се наоѓаат во центар, на Булевар Туристичка бр 4️⃣0️⃣, на 5 минути пешачење до главното шеталиште/пристаниште ⚓, 10-на минути пешачење до плажите "Сараиште", "Потпеш", "Канео"🏖️
За да имате пријатен престој во нашите апартмани и да се чувствувате како дома ви нудиме:
🌟 Бесплатен интернет
🌟 Led TV со оптичка кабловска телевизија
🌟 Удобен лежај за две лица
🌟 Комплетно опремена кујна
🌟 Купатило со машина за перење алишта
🌟 Пегла, фен, чисти крпи
🌟 Клима inverter
🌟 Тераса
🌟 Лифт
🌟 Паркинг
За уште повпечатливи моменти на ваше барање ви нудиме лиценциран туристички водич кој професионално ќе ви го претстави културно историското наследство на Охрид со неверојатен попуст само за нашите гости.
📞 🟣 🟢 072561511
Facebook: Tote Apartments

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Marjan
Потврден огласувач
072258982
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам