1 / 8
Вила Дионис
1 МКД
21.09.2021 13:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

24 m²

Спрат:

1

Греење:

Соларна енергија

Вилата се наоѓа во Н. Лагадин на 9 км од Охрид.
Собите се комплетно опремени со ТВ, Кабелска, Wi - Fi, Фрижидерче и WC. Секоја соба има своја тераса.
Вилата се наоѓа на самата плажа.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Ljupco
Потврден огласувач
078298060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам