1 / 7
VW CRAFTER KOMBI 2010
1 €
Цената не е фиксна
30.06.2022 11:55

Тетово / Тетово

CRAFTER
GODINA 2010
KLIMA
KM 214000

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

BULA FORKLIFT
ul .101 br.103 Sedlarce Tetovo
Потврден огласувач
+38970666660
Испрати Е-маил до огласувачот

CRAFTER 2.5 - 2009 7 SEDISTA

1 €

VW CRAFTER KOMBI 2010

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам