1 / 5
ONKYO
100 €
Цената не е фиксна
23.02.2022 10:22

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Продавам појачала и звучници. Појачалата се Онкио и се со радио (Тјунер). Повеќе видови на Звучници - Bose, Infiniti, Jamo И други марки. Тел.078 265 708

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

riste
Потврден огласувач
070304699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам