Se prodavaat 2 pumpi za voda
1 €
13.08.2022 18:37

Ресен

Se prodavaat 2 pumpi za voda,
marka Elektrokovina,
moknost 2.7 kW, 250 L/min,
trofazni.

Cena i drugi informacii samo na kontakt Ace 070261290

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Ана
Потврден огласувач
070123456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам