1 / 12
BMW 730 REDIZAJN TOP SOSTOJBA
9.000 €
9.500 €
Денес 09:17

Кичево

Марка:

BMW

Модел:

730

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Streptronic / tiptronic

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Fulll servis masla filtri pred 500km kocnici novi ,perfektno vozilo so najfull oprema nema so nema vakum na vrati greenje ladenje na sedista navi zavesi memorija nansedista i mn mn drugo za kes top cena .NAPOMENA CENATA E ZA KES ,KOLATA E NA REALNI KM PROVERKA KADE SAKATE,MOZNA ZAMENA 078-346-116

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

boban
ul.Gemigiska bb
Потврден огласувач
078346116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам