1 / 4
Samsung S10 128 gb crn
17.500 МКД
23.10.2021 16:35

Гостивар / Гостивар

Марка:

Samsung

Модел:

S10

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Prodavam samsung s10 crn solidno socuvan raboti neprekorno batetija i ekran se vo top sostojba- bez zabeleski koristen so folija i silikonski kapak, odi so originalen polnac i kabel.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Samsung s10
Потврден огласувач
079227209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам