1 / 4
Podloga za pred kamper vozilo
130 €
11.07.2022 10:28

Скопје Центар / Скопје

Brunner
Vrvni podlogi
Kinetic 600-600gr/m2 siva boja
Cena po m2-29 EUR

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

MCamper
Потврден огласувач
070389123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам