1 / 9
Audi A3 2008 S-Line
6.400 €
18.06.2022 14:30

Кратово

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi A3 2008 godina
Uvoz CH
Kolata ja poseduva maksimalnata oprema ,secuvana do maksimum .
Povekje info na tel ili viber

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
070533854
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам