1 / 5
AUDI A3 2.0TDI 2004
2.999 €
11.09.2021 13:05

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Kласа на емисија:

Останато

KES EXTRA CENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mece
Потврден огласувач
0038977947043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам