1 / 4
mercedes sprinter 208cdi
3.800 €
31.05.2022 02:35

Гостивар / Гостивар

kombeto e vo dobra sostojba, proizvostvo 2003god so termoking ispraven info na br:075432001

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

vojo
Потврден огласувач
078216777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам