1 / 6
Ploter A1 (61cm) / Плотер А1 (61см.)
300 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.08.2022 22:18

Штип / Штип

Се продава користен плотер HP DesignJet 111 на ролна,
со инсталиран CISS + 1 CISS (нов , некористен, резерва), резерва од мастила
и над 10 ролни (разновидна хартија, фото и мат)
На плотерот моментално му се запушени главите (освен цијан). По договор можеме да обезбедиме нови оригинални глави.
ПОСЛЕДНА ЦЕНА ! БЕЗ НЕПОТРЕБНИ ЈАВУВАЊА !

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Печатење и Фотокопирање / Хартија

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
070619258
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам