1 / 9
Se Prodava Renovirana kuka
110.000 €
22.09.2022 14:17

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

68 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Centar

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Mihajlo Rajcevic/Tetovcanka.
_______________
▪️ Katnost: P+1+PK
▪️ Plac: 107m2
▪️ Dvorno mesto: 68m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 109m2
▪️ Garaza 18m2
▪️ Podrum 11m2
_______________
Cena:
➧110.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам