1 / 1
Iphone 8 64gb bez grepka!!
220 €
04.09.2021 12:57

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 8

Боја:

Rosa

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

poveke info i sliki viber

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Zoki
Потврден огласувач
077390177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам