1 / 6
RockShox Deluxe RT3 230x57.5
50 €
07.02.2022 07:39

Карпош / Скопје

Prodavam RockShox Deluxe RT3 izvaden od Remedy 2020.
230x57.5 mm

DebonAir so ReActive Penske klip, golem servis napraven na pocetok na sezonata.
Amortizerot e vo odlicna sostojba i perfektno raboti.

Gratis 2 bottomless tokeni.
Prodavam i MegNeg upgrade.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

dragan
Потврден огласувач
075 452 939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам