1 / 7
Placevi vo blizina na Kasarna
110.000 €
02.11.2021 11:05

Тетово / Тетово

Квадратура:

440 m²

Тип на земјиште:

Останато

***Placevite se site prodadeni!***

placevi vo blizina na kasarna kade shto e novata naselba.
Patot okolu placot momentalno ne e asfaltiran.
Placevite se so cisti dokumenti.

Kvadratura:
od 350m2 do 500m2

Za povekje info:
076/421-142
070/381-888

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам