1 / 3
Се продава двокрилен лизгачки гардеробер
300 €
Цената е фиксна
21.10.2021 13:01

Скопје Центар / Скопје

Се продава екстра сочуван, речиси воопшто не користен двокрилен гардеробер (плакар), со две лизгачки врати.
Гардероберот има многу корисен простор, со секаков вид на прегради.
- Вертикални и хоризонтални сегменти за складирање;
- Специјален механизам за пантолони;
- Специјален сегмент за складирање на чорапи, вратоврски, накит;
- Гардероберни шипки;
- Голем број на полици;
Гардероберот е со димензии:
- Висина (220 см)
- Ширина (200 см)
- Длабина (65 см)

Може да се погледне на лице место.
Тел. за контакт:
070/279-753

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Bube
Потврден огласувач
070279753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам