1 / 5
Se izdava stan vo centar na Ohrid
1 €
200 €
17.09.2022 23:57

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2006

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

7mi noemvri, 28

Izdavam opremen stan od 64 m2 na juzna strana vo centar na ulica 7mi noemvri broj 28, vo zgradata kaj Notar N. Kuzmanoski.

Stanot e na 3 sprat so lift, so edna spalna i golem balkon. Sloboden e od 01 oktomvri.

Poveke informacii na 075 54 27 54.


кирија, kirija, центар, Охрид.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Jana
Потврден огласувач
070811978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам