SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO
15 €
Денес 11:37

Битола / Битола

Квадратура:

3890 m²

Тип на земјиште:

Останато

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чифлик, со пристапен пат, и струја и вода до парцелата. Некогашно лозје, близу 4000 м2. (15евра или 18$ за м2). За подетални информации контактирајте го Јове на 078 477 215 Михајло на 078 326 270 или Јосиф 075 228 030

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
078326270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам