1 / 2
se prodava camec
1 €
05.09.2021 07:39

Ѓорче Петров / Скопје

se prodava camec so moror na plin so celosna dukomentacija camecot se naoga vo dojran. moze zamena za kola tel 072 224 180

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072224180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам