1 / 1
Detski masi i stolici
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 11:50

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Се продаваат детски масички и столчиња
3x масички (2xрозеви, 1x плава)
12x столчиња ( 6xрозеви, 6xплави)
Цена по договор

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Останато

Се продава од:

Alfa
Потврден огласувач
075485733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам