1 / 5
Se Prodava Opel Astra H
3.600 €
05.09.2021 10:24

Градско / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

1,7 Disel 59 kw 80 ps so zelen karton do 06.06. 2022.Site servisi redovno napraveni vo odlicna sostojba.Klima, 6 airbek,centralno zaklucuvanje,nov akumulator.
Kontak tel:075884107 i 078439090.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075884107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам