1 / 2
HARMAN KARDON FL 8350
50 €
09.05.2022 13:47

Кисела Вода / Скопје

HARMAN KARDON FL 8350 vo odlicna sostojba
Bez dalecinsko

Disc format: CD (5 disc multi play)

Digital converter: TDA1305T

CD Mechanism: SF-91

Frequency response: 20Hz to 20kHz

Dynamic range: 96dB

Signal to Noise Ratio: 98dB

Channel separation: 90dB

Total harmonic distortion: 0.04%

Line output: 1.9V

Digital outputs: coaxial

Dimensions: 130 x 439 x 86mm

Weight: 7.6kg

Accessories: remote control

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам