1 / 1
Se prodava vila vo Dojran
75.000 €
22.09.2021 22:20

Дојран / Гевгелија

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Star Dojran

Se prodava vila vo dojran 150m2 so dvor 500 m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kostadin
Потврден огласувач
077977222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам