1 / 6
Се продава поволно сочуван мебел
150 €
05.09.2021 13:40

Кичево

Се продава малку користена гарнитура за седење 150 евра
2 детски кревети со фиоки и душек 300 евра
И исправна машина за пеглање алишта 200 евра

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Славица
Потврден огласувач
070223311
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам