1 / 4
Продавам KN95 Маски екстра квалитет и цена
15 МКД
24.09.2021 12:41

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🛡KN95/FFP2 Maski so ekstra kvalitet🛡
💰 Parce - 15 den.💰
🚛 𝐙𝐚 𝐧𝐚𝐫𝐚𝐜𝐤𝐚 𝐩𝐨𝐠𝐨𝐥𝐞𝐦𝐚 𝐨𝐝 𝟒𝟎 𝐩𝐚𝐫𝐜𝐢𝐧𝐣𝐚 𝐛𝐞𝐬𝐩𝐥𝐚𝐭𝐧𝐨 𝐤𝐚𝐫𝐠𝐨 🚛
📜Minimum naracka 10 parcinja📜
Dostapna boja ⚫️Crna⚪️Bela
Kontakt viber 070 325 895

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070325895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам