1 / 5
Se izdava apartman vo Ohrid 070247042
8.000 МКД
14.02.2023 20:01

Охрид / Охрид

Квадратура:

35 m²

Греење:

Струја

se izdava apartman vo ohrid so poseben vlez,moze za ucenici a moze i za familija.posebno vc i kujna.kompletno opremen.070247042

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Nikola
Потврден огласувач
075399611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам