1 / 2
Се издава деловен простор
1 €
08.01.2022 11:47

Неготино / Неготино

Квадратура:

800 m²

Се издава деловен простор на Индустриска бб во Неготино (Ресторант Лав). Објектот е погоден за маркет,казино,салон за бела техника,салон за мебел,конфекција,ресторант и повеќе намени. Сопствен магацински простор ,сопствен паркинг и др.

Категорија: Недвижности / Магацини

Се продава од:

Mickov
Industriska
Потврден огласувач
078225885
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes E200 Bluetec Euro6 2015

0 €

Се издава деловен простор

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам