1 / 2
fiskalen printer fx 1200 nov
6.500 МКД
17.01.2022 08:23

Куманово / Куманово

Prodavam 2 printera od david komjuteri,kupeni pred 5 godini kako rezervni aparati i nikogas ne se koristeni.info na tel 077636090-Snezana ili na Viber +38669788944-Stefan

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
078212909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам