fiskalna kasa printer fx 1200
8.000 €
07.09.2021 08:19

Куманово / Куманово

Prodavam fiskalni printeri fx 1200 od David komjuteri kupeni pred 5 godini kako rezervni printeri i voopsto ne se koristeni.info na tel 077636090-Snezana ili na viber +38669788944-Stefan

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
078212909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам