1 / 4
Esteem - затворена кеса (за колостома) , стома кеси
1.000 МКД
14.03.2022 21:27

Кисела Вода / Скопје

Се продаваат 2 кутии кеси за колостома.

Цената е по кутија.


http://promedika.com.mk/mk-mk/Medicine/Product/3128?productCategoryID=714

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Корисник
Потврден огласувач
071-289-415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам