1 / 5
kupuvam usb
320 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2022 07:58

Прилеп / Прилеп

kupuvam hdd 2tb ili 3tb, da raboti na sata2

ako ne ! a raboti na sata3 ponudete adapter ,,kontroler !?

kupuvam ssd 128 ili 256gb sose kontroler nvme m2

Kupuvam graficka agp x4 x8
Kupuvam monitor Lcd 24"

prodavam desktop intel 4 jadra , ddr3, 500 gb hdd

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се бара / Можна е замена од:

T
Потврден огласувач
075
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам