1 / 6
NOVO!!! Karaoke Zvucnik 15inc
100 €
Цената е фиксна
11.01.2023 12:23

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

❗️❗️МЕГА Промоција❗️❗️
* Последно намалување!!!
Количините се ограничени, затоа побрзајте...

- Со звучникот SUPER BASS добивате: ,адаптер за полнење , бежичен микрофон + дачечински управувач 800W p.m.p.o🔥
Димензии - 60 x 35 x 45 cm

🛒Лесен за носење
👨‍👩‍👦‍👦Лесен за ракување за целото семејство.
🎞🎥🎬Подржува USB / AUX / TF -kard / FM Radiо / Bluetooth
🎸🎻🎹Приклучок за гитара и други иструменти ,може да работи и на 12 волти
🎙Висок квалитет, добар фреквентен одзив. Ниска потрошувачка на енергија
AUX аудио влез
🎆Шарено LED светло (може и да се исклу.)
🔋Вграден акумулатор кое издржува до 12 часа без струја .
✓Бесплатна достава низ цела Македонија

Категорија: Музички инструменти и опрема / Останато

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
072217575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам