1 / 3
Anatomska kada za bebe
1.000 МКД
Цената не е фиксна
02.05.2022 22:01

Скопје Центар / Скопје

Se prodava malku koristena anatomska kada za bebe so regulator na temperaturata na vodata.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Се продава од:

Jasmina
Потврден огласувач
071 320 591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам