1 / 2
OBODIN 80 - славниот фрижидер од YU
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2021 08:16

Куманово / Куманово

Продавам фрижидер OBODIN 80 литри
Фрижидерот е со исправен компресор, но со истечен фреон.
Потребно е да се наполни со фреон и да се користи.
Цена по договор
Телефон за контакт: 075 269 123

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Столе
Потврден огласувач
075269123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам