1 / 1
Најдобрите природни препарати
По Договор
07.11.2021 17:26

Свети Николе / Свети Николе

Состојба на предмет
Нов


SIBERIAN SUPER NATURAL SPORT
BCAA COMPLEX
💪💪💪
Комплексот на есенциjални аминокиселини е создаден особено за интензивно тренирање: обезбедува активен раст на мускулната маса, брза регенерациjа и директна испорака на хранливи материи на мускулното ткиво. Ги успорува процесите на катаболизам.
120 таблети
🚕Доставата до вашиот дом

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Исхрана

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075267082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам