1 / 2
Poloven televizor extra
50 €
26.03.2023 03:41

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Производ:

CRT - Класични

Големина:

26 cm (10 inch)

Se prodava poloven televizor vo extra sostojba, malku koristen. Kontakt 078/335-519 Goran

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078335519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам