1 / 3
DRZACI ZA RAMSA ZVUSNICI
20 €
11.08.2022 07:15

Илинден / Скопје

Prodavam orginal drzaci za ramsa koi se stavat vo zvusnicite i potoa za da moze zvusnicite dase stavat vo stalki.drzacite se komplet orginalnite strafovi.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
076696184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам