1 / 1
Reso na Plin Rosfraj
899 МКД
23.05.2022 11:26

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

1. 38x27 899den 🌟
2. 70x40 1399den 🌟
3. 70x40 1599den 🌟
Avtomatsko Palenje ✅
Gusen Plamenjak ⤵️
Vgraden Sistem za da ne gi crni Sadovite 👌
Se koristi so Regulator Obicen, bez brojki 👌
Prakjame i po Kargo niz Cela Mk 🚛 🛒

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

martin
Потврден огласувач
076666533
Испрати Е-маил до огласувачот

bit set za freza ruter novi

999 МКД

solaren reflektor

700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам