1 / 2
BMW 320D
2.000 €
09.04.2022 15:09

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Koza
Klimatronik
Greaci na retrovizori
Xenon svetla
Alu bandazi 17ki so 2 para gumi
Registrirana do Noemvri 2022 so platen danok

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

antonio
Потврден огласувач
078362925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам