1 / 4
Zamrznuvac so fioki
6.500 МКД
Со вклучен ДДВ
02.11.2021 13:01

Карпош / Скопје

Prodavam zamrznuvac so fioki Gorenje. Zamrznuvacot e ispraven i vo odlicna sostojba.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Leo
Потврден огласувач
070226540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам